Pražská 37/45, 301 00 Plzeň - Východní Předměstí

O Nás

Firmea s.r.o.

Jsme firma poskytující ekonomické služby právnickým osobám různých právních forem i předmětů podnikání. Máme zkušenosti se službami v oblasti auditu, účetnictví, mzdové agendy a daní. Disponujeme kvalifikovanými odborníky, včetně daňových poradců a auditora s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Spolupracujeme s advokátní kanceláří, pracovníci píší v němčině, mluví a píší v angličtině.

About Image
About Image

Daňové a účetní poradenství

Naší formou práce je pravidelný přímý kontakt s klientem uskutečňovaný zejména formou konzultací k účetním a daňovým problémům a dokonalá znalost místních podmínek. Mezi klienty patří fyzické i právnické osoby, obchodní korporace, osobní obchodní společnosti. Cílem v oblasti daní je pomoci klientovi najít pro něj optimální a časově přijatelné řešení v návaznosti na daňovou legislativu a tím mu ušetřit čas a prostředky nutné pro jeho činnost.

Audit

Provádíme ověřování účetních závěrek, výročních zpráv a zpráv o vztazích mezi propojenými osobami. Při naší práci klademe důraz na využití poznatků získaných v průběhu auditu ve prospěch klienta, pro nápravu zjištěných nedostatků a optimalizaci. Mezi naše klienty patří společnosti z nejrůznějších oborů, zejména podnikatelské subjekty působící v různých odvětvích výrobního a zpracovatelského průmyslu, obchodu a služeb. Splňujeme veškeré zákonné povinnosti a dodržujeme Mezinárodní auditorské standardy.

About Image
About Image

Účetnictví a mzdy

Kompletně zpracujeme veškerou účetní a mzdovou agendu od prvotních dokladů po sestavení účetní závěrky a daňových přiznání. Veškeré služby provádíme individuálně na míru požadavkům každého klienta, průběžně poskytujeme aktuální informace o stavu pohledávek a závazků klientů v souladu s jejich požadavky. V případě potřeby pracujeme on-line na softwaru klienta.

Co nabízíme

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací